Airport Best Hotel

Zafer Mahallesi, Çam Sk. No:13, 34194 Bahçelievler/İstanbul, TurkeyHaritada Gör

  Otel Konumu ve Özellikleri

  Airport Best Hotel, 2013 yılında İstanbul Bahçelievler’de hizmete girmiş olup Atatürk Airport bölgesinde bulunmakta ve genelikle havalimanı’na hizmet vermektedir. Airport Best Hotel, İstanbul’a tatil, ya da iş için gelen turistik amaçlı ziyaretçileri ağırlamaktadır. Airport Best Hotel, Atatürk Havaalanı’na 3 km, Esenler Otogarı’na 10 km uzaklıkta bulunmaktadır.

  Otel Oda Özellikleri

  Airport Best Hotel’in odalarında LCD TV, uydu yayını, minibar, buklet banyo ürünleri, klima ve kablosuz internet standart olarak bulunmaktadır.

  Otel Hizmetleri

  Airport Best Hotel her sabah zengin seçenekleriyle misafirlere sunmakla birlikte sağladığı diğer hizmet ve olanaklar arasında Lobi, İnternet Bağlantısı – Kablosuz, Tesise Ait Otopark, Çamaşırhane, Restoran, Kuru Temizleme, Havalimanı Servisi bulunmaktadır.

  Genel Otel Uyarıları

  Airport Best Hotel, odalarına giriş, saat 14:00’ten sonra başlamakta olup, odalardan çıkış ise en geç saat 12:00’de yapılmaktadır. Airport Best Hotel, evcil hayvan kabul edememektedir.

  Airport Best Hotel için daha detaylı bilgi almak ve otelin kendi sunduğu ayrıcalıklardan faydalanmak için otelin internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  • Adres: Zafer Mah. Cam Sok. No: 13 Yenibosna, Istanbul 34194 Turkey
  • Kent: İstanbul
  • Devlet / İlçe: Marmara
  • Komşuluk: Bahçelievler - Yenibosna
  • Ülke: Türkiye

  Yorum Yok ( 0 dışında 5 )

   Bir değerlendirme yazın

   İnceleme için Giriş Yapın
   Dış Görünüm

   ÖNCEKİ MÜLKİYET

   Kaya Prestige Hotel

   SONRAKİ ÖZELLİK

   Blue Valley Cave Hotel

   Dış Cephe