Cappadocia Inn Hotel

Ayvaz Efendi Sk. No:12, 50180 Göreme Belediyesi/Nevşehir Merkez/Nevşehir, TurkeyHaritada Gör

  Otel Konumu ve Özellikleri

  Cappadocia Inn Hotel, Kapadokya Bölgesinde doğal anıtsal yapılarıyla dikkat çeken Kızıl Vadisi’nin karşısında, ve de Göreme Milli Parkı içinde konumlandırılmıştır. Cappadocia Inn Hotel panaromik seyir terası ile birlikte geniş bir bahçe ve taş ya da mağara odalarıyla hizmet vermektedir. Cappadocia Inn Hotel Nevşehir Havaalanına 43 km uzaklıkta bulunmaktadır.

  Otel Oda Özellikleri

  Cappadocia Inn Hotel’in bütün odalarında klima, su ısıtıcısı ve mini bar yer almaktadır. Odaları ses yalıtımlı olup ücretsiz internet erişimi bulunmaktadır. Özellikli odalarında özel hamam ve spa küveti de yer almaktadır. Tercih edecekler için aile odaları ve sigara içilmeyen odalar da mevcuttur.

  Otel Hizmetleri

  Cappadocia Inn Hotel misafirlerinin kahvaltı esnasında sıcak hava balonlarının uçuşlarını izleyebilecekleri gibi bizzat otel işletmesi tarafından düzenlen bu turlara katılabilirler. Cappadocia Inn Hotel’in diğer hizmetleri arasında internet erişimi, ücretli havaalanı servisi, otopark ve restoran bulunmaktadır.

  Genel Otel Uyarıları

  Cappadocia Inn Hotel, odalarına giriş, saat 14:00’ten sonra başlamakta olup, odalardan çıkış ise en geç saat 12:00’de yapılmaktadır. Cappadocia Inn Hotel, evcil hayvan kabul edememektedir.

  Cappadocia Inn Hotel için daha detaylı bilgi almak ve otelin kendi sunduğu ayrıcalıklardan faydalanmak için otelin internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  • Adres: Orta Mah. Adnan Menderes Cad, Goreme 50180 Turkey
  • Kent: Nevşehir
  • Devlet / İlçe: İç Anadolu
  • Komşuluk: Kapadokya - Göreme
  • Ülke: Türkiye

  Yorum Yok ( 0 dışında 5 )

   Bir değerlendirme yazın

   İnceleme için Giriş Yapın
   Genel Görünüm

   ÖNCEKİ MÜLKİYET

   Starlight Resort Hotel

   SONRAKİ ÖZELLİK

   Aydınbey Famous Resort Hotel

   Genel Görünüm