Interstellar Hotel

Mehmet Nesih Özmen Mahallesi, Kasım Sokağı No:12, 34173 Güngören/İstanbul, TurkeyHaritada Gör

  Otel Konumu ve Özellikleri

  Interstellar Hotel, İstanbul’un tekstil ticareti alanında önemli bir merkezi haline gelmiş olan Merter’de bulunmaktadır. Interstellar Hotel, Merter Metro İstasyonu ise 1,5 km uzaklıktadır. Interstellar Hotel Merter, Haliç Kongre Merkezi ve Süleymaniye Camii’ne 7 km mesafede yer almaktadır. Interstellar Hotel’e en yakın havalimanı 6 km uzaklıktaki Atatürk Havalimanı’dır.

  Otel Oda Özellikleri

  Interstellar Hotel’de toplam 66 oda bulunmakla birlikte tüm odalarında; klima, uydu yayını, kasa, telefon ve kablosuz internet erişimi bulunmaktadır.

  Otel Hizmetleri

  Interstellar Hotel, Türk mutfağının seçkin lezzetlerinin yer aldığı restoranı bulunmakla birlikte sağlanan diğer hizmet ve olanaklar arasında Kapalı Havuz, Hamam, Sauna, Emanet Kasası, İnternet Bağlantısı – Kablosuz, Spor Salonu, Lobi, Tesise Ait Otopark, 24 Saat Resepsiyon, Kuru Temizleme, Toplantı Salonu, Restoran, Çamaşırhane, Spa Merkezi bulunmaktadır.

  Genel Otel Uyarıları

  Interstellar Hotel, odalarına giriş, saat 14:00’ten sonra başlamakta olup, odalardan çıkış ise en geç saat 12:00’de yapılmaktadır. Interstellar Hotel, evcil hayvan kabul edememektedir.

  Interstellar Hotel için daha detaylı bilgi almak ve otelin kendi sunduğu ayrıcalıklardan faydalanmak için otelin internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  • Adres: Kasim Sokak No. 5 Merter, Istanbul 34925 Turkey
  • Kent: İstanbul
  • Devlet / İlçe: Marmara
  • Komşuluk: Güngören - Merter
  • Ülke: Türkiye

  Yorum Yok ( 0 dışında 5 )

   Bir değerlendirme yazın

   İnceleme için Giriş Yapın

   SONRAKİ ÖZELLİK

   Hotel Abro Necatibey