Letoonia Golf Resort

Belek Mahallesi, Letoonia, 07506 Serik/Antalya, TurkeyHaritada Gör

  Otel Konumu ve Özellikleri

  Letoonia Golf Resort, Antalya’nın yeşili ve konforu bir araya getiren turizm merkezi Belek’te, çok özel bir konumda bulunarak samimi ve profesyonel bir hizmetle öne çıkmaktadır. Konuklarını Türkiye’nin Golf Cenneti Belek’te, 75 dönümlük çam ağaçlarıyla kaplı bir alanda hizmet veren Letoonia Golf Resort, 500 metrelik bir plajı ve Spa merkezi ile misafirlerini ağırlamaktadır.

  Otel Oda Özellikleri

  Letoonia Golf Resort’un yemyeşil bahçesine bakan oda ve bungalovların tümü klimalı ve özel balkonlu odalarının tümünde minibar, uydu TV, kablosuz internet gibi olanakları standart olarak sunmaktadır.

  Otel Hizmetleri

  Letoonia Golf Resort kendine ait golf eğitim alanı ve golf egzersiz sahası bulunmaktadır. Ayrıca 4 tenis kortu vardır. Akdeniz’de sörf ve deniz paraşütü gibi plaj etkinlikleri gerçekleştirilebilir. Konuklar yarı olimpik yüzme havuzunda yüzebilir veya su kaydıraklarında eğlenebilirler. Letoonia Golf Resort’ta sağlıklı yaşam merkezi, Türk hamamı, buhar odası ve masaj olanaklanın yanı sıra yoga dersleri de verilmektedir. Letoonia Golf Resort’ta balık restoranı, Türk ve Asya mutfakları dahil olmak üzere 3 alakart restoran bulunmaktadır. Vitamin barda bitkisel çaylar, 8 adet barda ise içecekler servis edilmektedir.

  Genel Otel Uyarıları

  Letoonia Golf Resort, odalarına giriş, saat 14:00’ten sonra başlamakta olup, odalardan çıkış ise en geç saat 12:00’de yapılmaktadır. Letoonia Golf Resort, evcil hayvan kabul edememektedir.

  Letoonia Golf Resort için daha detaylı bilgi almak ve otelin kendi sunduğu ayrıcalıklardan faydalanmak için otelin internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  • Adres: Ileribasi Mevkii, Belek 07501 Turkey
  • Kent: Antalya
  • Devlet / İlçe: Akdeniz
  • Komşuluk: Belek - İleribaşı Mevkii
  • Ülke: Türkiye

  Yorum Yok ( 0 dışında 5 )

   Bir değerlendirme yazın

   İnceleme için Giriş Yapın

   SONRAKİ ÖZELLİK

   Hotel Bosnalı

   Genel görünüm