Scala Hotel

Turunç Mahallesi, Vatan Cd., 48740 Marmaris/Muğla, TurkeyHaritada Gör

  Otel Konumu ve Özellikleri

  Scala Hotel, Marmaris’in 20 km güneyinde yerleşmiş şirin ve eşsiz doğal güzelliklerin bulunduğu Turunç beldesinde bulunmakta olup Turunç’un doğal güzellikleriyle, eşsiz çam ormanları ve mavi bayraklı müthiş denizi bu doğal güzellikleri ile öne çıkmaktadır. Scala Hotel, Dalaman Havalimanı 114 km uzaklıkta bulunmaktadır.

  Otel Oda Özellikleri

  Scala Hotel’in toplam 40 adet odası mevcut olup odalarında, klima, televizyon, kablosuz internet, banyo ve ekipmanları, saç kurutma makinası, minibar ve balkon bulunmaktadır.

  Otel Hizmetleri

  Scala Hotel bünyesindeki restoranda her gün kahvaltı servis edilir. Ayrıca, havuz kenarında haftada bir kez barbekü partisi düzenlenmekte olup sağlanan diğer hizmet ve olanaklar arasında, kablosuz internet, otopark, su sporları, 24 saat resepsiyon hizmeti, havuz ve teras bulunmaktadır.

  Genel Otel Uyarıları

  Scala Hotel, odalarına giriş, saat 14:00’ten sonra başlamakta olup, odalardan çıkış ise en geç saat 12:00’de yapılmaktadır. Scala Hotel, evcil hayvan kabul edememektedir.

  Scala Hotel için daha detaylı bilgi almak ve otelin kendi sunduğu ayrıcalıklardan faydalanmak için otelin internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  • Adres: Turunc Mah. Vatan Cd. No:8 No:8 Turunç / Marmaris, Turunc 48740 Turkey
  • Kent: Muğla
  • Devlet / İlçe: Ege
  • Komşuluk: Marmaris - Turunç
  • Ülke: Türkiye

  Yorum Yok ( 0 dışında 5 )

   Bir değerlendirme yazın

   İnceleme için Giriş Yapın
   Standart Çift Kişilik Oda

   ÖNCEKİ MÜLKİYET

   TUI Magic Life Club Jacaranda

   SONRAKİ ÖZELLİK

   Çakıroğlu Konak

   Genel Görünüm